17 lut 2015

Dobra jakość darmowych pocztówek.

Dziś króciutki post o nowych nabytkach. Pierwsza pocztówka- niespodzianka od Kajetana, na której jesteśmy my z jego siostrami. Może typową niespodzianką nie była, ponieważ sama poprosiłam go o wysłanie kartki z darmowej strony PhotoFancy, ale jest na pewno nietypowa, gdyż ukazuje nasze zdjęcie, a nie jak przeważnie inne pocztówki- widoki czy krajobrazy.  Druga, którą otrzymałam dziś przedstawia Bank przy ulicy A. Mickiewicza w Wilnie, bardzo klimatyczna i całkowicie za darmo! Przywiozła mi ją  mama z Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa w Grębocinie, blisko Torunia.
Trzecią kartkę otrzymałam zaś w ramach wymiany, od Pana z Danii, który jakimś cudem odnalazł mój adres mailowy w internecie i zaproponował swap. Jest to już druga sytuacja, gdy ktoś proponuję mi nieoficjalną wymianę w mailu. Bardzo miła 'sprawa'
Miłego dnia!4 komentarze:

 1. Ja z PhotoFancy także korzystam i nawet lubię tę możliwość :)
  Hmm na tej kartce z Danii są wrzosowiska? Bo troszkę to tak wygląda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to wrzosowiska, typowy widok okolic zamieszkania nadawcy, ładna kartka, ale osobiście wolę konkretne, opisane miejsca. Następnym razem poproszę o taką widokówkę;)

   Usuń
 2. Z PhotoFancy korzystam już od ponad roku - ja dzięki tej stronie "wywołuję" swoje zdjęcia z podróży czy imprez i robię z nich album :) A kartka z Danii piękna! Z tą samą osobą wymieniałam się już wiele razy i jestem bardzo z tych wymian zadowolona :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale fajne :) jeszcze nie korzystałam z PhotoFancy, może czas spróbować :)

  OdpowiedzUsuń