12 lip 2015

Wakacje!

Witam, po dłuższej nieobecności. Jak wiadomo na początku wakacji nie miałam czasu na pisanie z powodu wyjazdu. Raptem kilka dni temu wróciłam, a już jutro jadę do Sopotu. Niestety pogoda się nieco zepsuła, ale mam nadzieję, że od jutra trochę się ociepli. We Wrocławiu i w Warszawie za to było gorąco, bardzo gorąco.
Co do tego wyjazdu mogę także powiedzieć, że po raz pierwszy byłam we Wrocławiu i bardzo urzekło mnie to miasto, jego klimat, w przeciwieństwie do naszej stolicy, którą już odwiedzałam kilka razy i darzę raczej umiarkowaną sympatią.
Na zakończenie oczywiście kilka fotek z wycieczki, a w następnym poście pocztówek, których się trochę uzbierało, podczas mojej nieobecności na blogu. Szczególnie chcę się pochwalić widokówką z Izraela, gdyż ostatnio żadna kartka z dalekiego państwa mi się nie trafiła.
Miłego wieczoru!
I pogody.. :)


2 komentarze:

 1. Ale dobre rzeczy jedliście! ;) Drugie zdjęcie jest genialne, bardzo mi się podoba - mam słabość do dużych okien, z takim właśnie widokiem! Śmieszne jest to selfi, jakie zrobiła sobie wiewiórka i uwieczniła swój brzuch :p
  Życzę lepszej pogody podczas pobytu w Sopocie! :) bo w Łodzi obecnie pada deszcz...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojj dziękuję po raz drugi, bo kilka dni temu pisałam z komórki, ale jak widzę się nie wstawił komentarz. No deszczu trochę było, ale słoneczko na koniec też odwiedziło Sopot. Pozdrawiam gorąco! ;)

   Usuń