1 sty 2015

Pierwszy dzień

No i mamy 2015. Wczoraj miło spędziłam czas z bliskimi podczas wieczoru sylwestrowego. Kameralnie, przy jedzeniu i piccolo, przed telewizorem. Może na początek parę słów o zeszłym roku, zasługuje na to z pewnością. 2014 rok był dla mnie wyjątkowy i śmiało stwierdzam, że jak dotąd najlepszy, co możliwe, że zmieni się za rok... Nie mam na co narzekać, przede wszystkim bardzo miłe wspomnienia mam z wydarzeń, które odbyły się właśnie w nim. W szkole szło mi dobrze, wspaniale spędzałam czas z bliskimi, szczególnie miło wspominam wakacje. Rozpoczął już się bardzo obiecująco, piękna zima, fajne ferie. Następnie w marcu wspaniała i wyjątkowa pogoda sprawiała, że miało się chęć na długie rowerowe wycieczki, następnie 'majowa' Francja i wakacje, które były gorące i słoneczne. Po lecie jesień, szkoła i wycieczka pełna wrażeń. Dość spokojnie płynął czas do świąt, bardzo miłych, rodzinnych i leniwych.  No i oczywiście dla mnie na pewno na plus, zaczęłam blogować i wysyłać pocztówki właśnie w minionym roku. Taki skrót mojego życia. Życzę sobie aby ten rok był porównywalny do 2014, żebym miała o czym pisać, a Wszystkim czytającym spełnienia marzeń i zrealizowania swoich celów. Ja już swoje małe plany mam, uważam, że warto mieć jakieś cele w życiu i do nich dążyć. Oczywiście nadal zamierzam prowadzić bloga i zbierać pocztówki. W tym momencie jedyne na co czekam to ferie, które będą dość późno, bo od połowy lutego. A tydzień po niech wyjazd na targi do Berlina. Później lato, 18 i jakieś wakacje. Później... nie ma co pisać, zobaczymy jak będzie :))
Niżej pocztówki z Turcji, które dostałam już jakiś czas temu oraz część jedzenia sylwestrowego, z którego jestem bardzo dumna, ponieważ wszystkim smakowało, a ja się przyczyniłam, żeby tak właśnie było. O właśnie! Zamierzam też więcej gotować w tym roku. Bo przecież to kolejna rzecz którą uwielbiam.
Szczęśliwego Nowego Roku!4 komentarze:

 1. Pamukkale w Turcji to niesamowite miejsce <3 Miałam okazję jechać tam na wycieczkę kilka lat temu i nie skorzystałam - teraz żałuję.. :p
  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, oby był jeszcze lepszy niż poprzedni ;-)!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nawet wcześniej nie słyszałam o tym miejscu w Turcji, a trzeba przyznać, że wygląda wyjątkowo. Bardzo dziękuję za życzenia, wzajemnie wszystkiego dobrego! :)

   Usuń
 2. Wszystko wygląda mega smakowicie, nic dziwnego, że smakowało :) Pocztówki z Turcji świetne, szczególnie Pamukkale, które wygląda niesamowicie, no i jest znanym miejscem w Turcji:) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam :)

   Usuń