9 paź 2013

Środa

Dziś miły dzień, bez szkoły :)
W Konopie remont już się kończy, niestety. Przez prace remontowe w szkole, lekcje zaczynały się od godziny 10 i trwały 30 minut. Dzisiaj lekcje w ogóle się nie odbyły, za to szkołą poszliśmy do kina na  ,,Wałęsa. Człowiek z nadziei". Nie lubię filmów tego typu,  jednak ten był w miarę ciekawy, a na pewno lepszy od lekcji fizyki, chemii czy też matematyki. Jak widać na blogu  po prawej u góry, dodałam nową zakładkę- Pen pals, TN, Swap, czy coś w tym stylu. Później napiszę o tym więcej, a wstępnie może coś o Pen pals (friends). Jest to kontakt z ludźmi na całym świecie, poprzez wysyłanie sobie listów. Na forum postcrosserów pisze się swoje ogłoszenie lub odpowiada na czyjeś, dotyczące kontaktu z daną osobą. Najpierw trzeba wymienić się swoimi adresami, a  póżniej wysyłać  listy. Można też do  przesyłki włożyć jakiś prezencik, czy coś w tym stylu, np. słodycze, znaczki, pocztówki, grosik na szczęście- to już zależy od nadawców. Ja dostałam dziś pierwszy list z Finlandii, a w piątek wysyłam swój do mojego pierwszego pen pal :) Już dawno kupiłam piękną papeterię, więc teraz tylko zostało jeszcze napisać list.2 komentarze:

  1. Czeeeeść! Bardzo dziękuję ci za odwiedziny na moim blogu! Bardzo cieszę się, że znalazłaś kogoś do pisania listów :D Jeśli chodzi o twoje pytanie to możesz napisać w listach, że chciałabyś wymieniać się drobnymi rzeczami i poślij jakiś mały prezent jako pierwsza. :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Okej, w następnym liście coś dorzucę. A co do Twojego bloga, to lubię tam zaglądać, bo jest bardzo, bardzo fajny :D Pozdrawiam ;)

      Usuń